Prastu ļaužu bars

- 22.Decembris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Kādreiz ir grūti pateikt, ko tiešām tu gribi, bet tajā pašā brīdī kā melns uz balta ir skaidrs, ko patiešām negribi. Un man negribas, lai Latvijā ar likumu un kārtību saprot deģenerātu lēkāšanu pa mašīnu jumtiem, piedzērušu veču muldēšanu un nogribējušos pusaudžu seksuālo vēlmju izkliegšanu krievu valodā. Vai prasts ļaužu bars ir mana Latvija?

Iepriekšminētais notika pirms nedēļas piketā, kuru nu jau kā kārtējo organizēja reiz sabiedrībā visai cienīts advokāts. Viņš reiz pauda vēlmi aizstāvēt Maxima traģēdijas upuru un cietušo intereses un panākt, lai tiktu sodīti vainīgie, bet pašlaik kā «Likumu un kārtību» viņš veidojis un pārstāv politisko partiju, cerot iekļūt nākamajā Saeimā un laikam jau pārstāvēt šāda rupja un prasta tautas bara intereses, kas tagad kopā ar viņu slapstās pa ielu stūriem un benzīna tankiem nesankcionētos piketos. 

Viņu elks saņem to, ko viņam vajag – mediju un līdztekus arī plašākas sabiedrības uzmanību. Bet ko saņem un saņems šie ļautiņi? Katrā pasākumā viņi publiskajā telpā pārtop par muļķīgu, līdera interesēs safilmētu aitu baru. Bet līderis par cietēju, kuru arestē, kura imunitāti ievaino. Neaizskaramais.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru