Pozitīvas gaisotnes veidotājs

- 8.Marts, 2024
Viesis
Laikrakstā

Februārī ikgadējā sporta godināšanas pasākumā Valmieras novada sporta laureāts viņš saņēma balvu Mūža ieguldījums sportā. Apzīmējums, manuprāt, maldinošs, jo Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas komandas menedžeris OJĀRS MELDERIS ir vīrs labākajos gados, kurš vēl ilgi dos savu pienesumu Valmieras basketbolam.

Tu esi no Rūjienas puses, tad laikam grūti oranžajai bumbai garām paiet... Kad pirmoreiz basketbolu sajuti uz savas ādas?

Esmu Arvīda Kaufmaņa audzēknis, viņš mani savulaik Naukšēnos ieraudzīja un basketbolā iesaistīja. Spēlēju arī Valmieras sporta skolas komandā līdz astotajai klasei. Esmu pat kādas naktis nakšņojis Vecpuišu parka paviljonā, kur bāzējās Valmieras sporta skola, toreiz direktors bija Gunārs Krūmiņš. Kad vēl mācījos Naukšēnu skolā, viņš man bija fizkultūras skolotājs, kopš tā laika jau pazīstu abus Gunāra dēlus Vari un Guntaru. Gunārs bija ļoti labs fizkultūras skolotājs, teikšu godīgi, viņš man iemācīja visus sporta veidus, sākot ar riteņbraukšanu un visādām vieglatlētikas disciplīnām. Viņš tiešām strādāja no sirds! Kad man – jau pie Arvīda Kaufmaņa – bija treniņi vai spēles Valmierā, tad reizēm sanāca sporta skolā arī pa nakti pārgulēt uz dīvāniņa, jo pēdējais autobuss uz Rūjienu aizgāja ap astoņiem vakarā. Tad nu drebēju visu nakti (smejas)!

OJĀRS MELDERIS.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru