Pietrūka agresivitātes un veiksmes

- 23.Novembris, 2021

Sestdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti savā laukumā aizvadīja pavisam labu spēli pret Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas šīs sezonas ambiciozo jaunpienācēju KK Viimsi/Sportland.

Kaut arī lielāko daļu vadībā bija mājinieki, mača otro daļu un īpaši pašas pēdējās minūtes labāk nospēlēja Igaunijas izlases vīra Veidemana visu 40 minūšu garumā vilktie viesi, izgaisinot visai pamatotās valmieriešu cerības uz otro panākumu sezonā.

Valmiera Glass/ViA – Viimsi/Sportland 76:81 (16:15, 28:27, 11:12, 21:27)

Abas komandas bija tikušās pārbaudes spēlē pirms sezonas, tāpēc tumšo zirdziņu nevienam sastāvā nebija. Tikai valmierieši no amerikāņu leģionāriem lika starta piecniekā ne vairs Kārteru, bet Klārku, savukārt viesi bija zaudējuši savu labo divmetrinieku Lipsu, kurš devies profesionāļa maizīti pelnīt uz Itālijas otro līgu.

Pārsteidzoši, bet rēķinu uz tablo ar 5 (2+3) punktiem atklāja Iļjins. Kad Engers ar trejaci panāca jau pavisam cerīgu 12:4 mājiniekiem, ciemiņi gāja apspriesties ar treneriem.

VĒL VIENU VAJADZĒJA... 9 gadījumos no 10 Jānis Kaufmanis (Nr. 5) šādus caurgājienus uz grozu, kā tas notika mača 40. minūtē pie rezultāta 76:76, būtu realizējis, taču sestdien viņam nepaveicās. Tāds ir sports, un šoreiz veiksme negāja Jānim pēdiņās... Foto no Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola komandas arhīva