Pateicīgi par ziedojumiem

- 11.Jūnijs, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Biedrība «Latvijas Sarkanais Krusts» (turpmāk – LSK) ir viena no lielākajām biedru un brīvprātīgo organizācijām Latvijā, kas jau kopš tās dibināšanas – 1918. gada 20. novembrī – sniedz palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem. 

Tās darbība aptver visu Latvijas teritoriju – katrā reģionā darbojas LSK komiteja, tādējādi nodrošinot palīdzību pēc iespējas tuvāk iedzīvotāju dzīvesvietām. Vidzemes komiteja aptver 10 nodaļas – Limbažu, Salacgrīvas, Alojas, Naukšēnu, Rūjienas, Mazsalacas, Burtnieku, Beverīnas, Kocēnu novadu, kā arī Valmieras pilsētu. Darbojas arī divas jaunatnes Sarkanā Krusta nodaļas – Limbažos un Valmierā. 

Laika gaitā LSK ir saglabājusi uzticību SK kustības pamatprincipiem, tās galvenais mērķis joprojām ir – darboties kā valsts palīgam, uzlabojot mazaizsargāto cilvēku dzīves apstākļus, sniedzot palīdzību tiem, kam tā vajadzīga visvairāk, bez jebkādas diskriminācijas. Stāsta LSK Vidzemes komitejas izpilddirektore SAN­DRA NAŠENIECE:

«Mums LSK Vidzemes komitejai kopumā ir ap 200 biedru, brīvprātīgie ir apmēram 70 cilvēki, bet tādi, kas ir aktīvāki, ir 32. Tas, ka esi brīvprātīgais, nenozīmē, ka jādarbojas ik dienu, ir daudzi brīvprātīgie, kurus piesaistām konkrētām aktivitātēm, un ir svarīgi, ka mēs zinām savu brīvprātīgo prasmes un zināšanas.

SANDRA NAŠENIECE skaidro, ka ziedotās drēbes var būt liels atspaids ģimenei. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru