Pārmaiņu laiks

- 6.Decembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lēnām tuvojas gada beigas, un katrā novada apvienībā ir vērts atskatīties uz izdarīto, neizdarīto, nedaudz apdomāt nākotnes plānus. Šoreiz uz sarunu aicināju VALDI KAMPUSU, Mazsalacas apvienības pārvaldes vadītāju.

Kā šajā gadā ir gājis? 

Valmieras novadā ir nodzīvoti divi pilni gadi. Iepriekš bija Mazsalacas deputāti, kas pieņēma lēmumus, tagad tie ir Valmieras novada deputāti, kas to dara. Saim­nieciskajos jautājumos nekas nav īpaši mainījies – ielas ir jātīra, zāle ir jāpļauj, rudens lapas jāsavāc. Saimnieciskie darbi tiek nodrošināti. 

Ja runā par tālākiem attīstības jautājumiem, uzskati mainās, un arī laiks steidzīgi iet uz priekšu. Šobrīd ir tā, ka kādreizējās pagastu pārvalžu ēkas vairs tik daudz netiek izmantotas, un tas ir skumji. Ar jauno gadu Skaņkalnes bibliotēka no līdzšinējām telpām pārvācas uz Mazsalacas bibliotēku, jo, ja tā parēķina, – taisnākais attālums pāri upei ir 500 metri, pa ceļu ir pusotra kilometra. Iedzīvotājiem tāpat dzīve pamatā veidojas Mazsalacā – te ir iespējams saņemt nepieciešamos pakalpojumus, arī iepirkties. Skaņkalnes pagasta māja tika likvidēta jau iepriekšējās novadu izveidošanas laikā, kas bija pirms 14 gadiem. 

VALDIS KAMPUSS. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru