Pāri visam sajūta – tā vieta ir mūsu

- 25.Augusts, 2023
Mājā un sētā
Laikrakstā

Nesen Valmierā, jaunās preču zīmes «Radīts Valmieras novadā» pasniegšanas ceremonijā starp pirmajiem četrpadsmit vietējiem uzņēmējiem bija arī DACE ŠULCE no Burtnieku pagasta. Pēc dažām dienām viņa kopā ar dzīves draugu JORENU GREDZENU bija LLKC projekta «Novada Garša» Vidzemes pasākuma dalībnieku vidū Ķoņu dzirnavās.

Ko sēsi – to pļausi

Pārstāvot pašu radīto zīmolu «Gredzenmuiža», abi tās saimnieki vietējo ražojumu komerc­izstādē Ķoņos piedāvāja svaigu kazas sieru, kazas piena karameli burciņās un arī uz kociņa, no Angoras šķirnes kazu vilnas iegūto mohēras dziju, kā arī sau­laino vasaru – upeņu ievārījumu burciņās un dabas tēju paciņās. Visa produkcija glīti safasēta un mūsdienīgi noformēta. Etiķetes vēsta, ka internetā pieejama sava mājas lapa un e -veikals. Atverot www.gredzenmuiza.lv, apmeklētāju sagaida Daces un Jorena stāsts: 

«Sākumā bija aizmirstības džungļos ieaudzis ēku pudurītis, deviņi dižvīru kārtā ieskaitāmi ozoli, smilšakmens ala un negurstošs strauts. Pāri visam sajūta, ka tā vieta Ziemeļvidzemes bio­sfēras rezervātā nu ir mūsu.

VALMIERĀ. Saņemot preču zīmes «Radīts Valmieras novadā» lietošanas apliecinājumu. Dace Šulce starp novada pašvaldības vadītājiem Jāni Baiku (no kreisās) un Gunti Gladkinu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru