"Rubenes" meitenēm – varens sezonas sākums

- 15.Oktobris, 2024

ELVI florbola līgas sievietēm jaunā sezona startēja 28. septembrī Kocēnu sporta namā ar maču starp vietējo Rubeni un komandu Rīgas Lauvas. Laukuma saimnieces svinēja pārliecinošu uzvaru ar 13:0, bet Simona Grāpēna sakrāja 7 (4+3) rezultativitātes punktus.

Sieviešu līgas pirmie vārti jaunajā sezonā tika gūti 13. minūtē, kad precīzi meta Elīna Sirmā – 1:0. Līdz pirmajam pārtraukumam mājinieces paspēja izvirzīties vadībā ar 3:0, ar vārtu guvumiem izcēlās Evelīna Caune un Emīlija Salaciete. Otrās trešdaļas laikā Kocēnu florbolistes guva vēl piecus bezatbildes vārtus, bet spēlē Rubene triumfēja ar 13:0.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Simona Grāpēna, kas ar 7 (4+3) punktiem bija arī rezultatīvākā. Pa 4 (2+2) punktiem sakrāja Emīlija Salaciete un Edīte Bankava, 3 (2+1) punkti Elīnai Sirmai, bet pa 2 (1+1) punktiem guva Madlēna Rozīte un Marta Lība Zameca. Labākās spēlētājas balvu komandā Rīgas Lauvas saņēma Patrīcija Kubuliņa.