Nenošāva, nenosaldēja, nenoslīcināja

- 16.Jūnijs, 2023
Sabiedrība
Laikrakstā

Man patīk likt daudzpunktes. Tas nozīmē, ka ir vēl iespējas. Šajā reizē tās virsrakstā ieliku un tad uzreiz izdzēsu. Te nevajag vairāk šausmu. Šiem cilvēkiem pietiek. Okupanti apsolījuši Ukrainai iznīcību, bet nācija saka: «Krievi iznīcina mūsu mājas un pilsētas, bet viņi nekad neiznīcinās mūsu cilvēcību.»

Kahovkas hidroelektrostacijas (HES) spridzināšana ir Krievijas stratēģiska līmeņa šantāžas elements, lai panāktu, ka Ukraina sēstos pie sarunu galda, Latvijas Televīzijas raidījumā «Šodienas jautājums» pauda bijušais NBS komandieris Raimonds Graube, piebilstot, ka tā okupanti šantažē gan Ukrainu, gan Rietumus. Kodolšantāža neizdevās, bet tagad jau mēnešiem notiek civilobjektu bombardēšana. Neviena nakts nav mierīga, jo iedzīvotāji nezina, kurp atkal atlidos un graus. Ir sagrauta HES un draud ar ķīmiskās rūpnīcas uzpridzināšanu, okupanti joprojām dzīvojas pa Zaporižjes atomelektrostaciju, un propagandisti iesaka ķerties klāt pie Kijivas laišanas zem ūdens. 

«Nekādi vārdi nevar pasaulei nodot šīs neiedomājamās sāpes. Krievija, šīs nelaimes izraisītāja, ir atstājusi mūsu mājas drupās, iedzīvotāji ir zaudējuši visu, kas viņiem bijis dārgs,» raksta paši hersonieši, kuri evakuēti, kurus izdevies glābt. 

KĀRTĒJAIS KARA NOZIEGUMS. Pagaidām vēl nezinām, cik daudz jaunu upuru, cik paliekošs kaitējums videi. Okupanti iznīcina vērtības, bet ukraiņi saglabā cilvēcību. Šī kundze applūdušajā mājā meklēja savu sunīti Muļu, bet iznesa divus, un sakreņķējās par grāmatām. Mājas bibliotēka gadiem krāta, bet tagad tā pazaudēta. Ukraine.ua/Photo: @evgenymaloletka


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru