Muzikālie matīšnieki — «Sudraba kaijā»

- 16.Jūnijs, 2014
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Mūsdienu vokāli instrumentālo grupu akustiskās mūzikas festivāls-konkurss «Sudraba kaija» pirmo reizi notika 2012. gada 17. augustā Salacgrīvas novada Liepupes pagasta tautas namā Duntē. To rīkoja Salacgrīvas novada pašvaldība un  Liepupes pagasta tautas nams. Tā mērķis — stimulēt visdažādāko žanru muzikantus uzspēlēt akustiski. Toreiz vēl Matīšu Kultūras nama Radošās mūzikas grupa konkursā nepiedalījās, bet nākamajā konkursā — 2013. gadā — jau gan.

vPaturot prātā konkursa mērķi un uzdevumus apzināt un popularizēt mūsdienās muzicējošās akustiskās vokāli instrumentālās grupas un veicināt šā muzicēšanas stila  tālāku attīstību, kā arī rosināt sabiedrības interesi un veicināt tās līdzdalību akustiskās muzicēšanas popularizēšanā, mūsu Radošās mūzikas grupas dalībnieki devās uz festivālu, necerot uzreiz sasniegt augstus rezultātus. Tomēr — izdevās! Un, kā jau biju rakstījusi agrāk, grupa ieguva 2013. gada Akustiskās mūzikas festivāla Grand Prix.

AKUSTISKĀS MŪZIKAS FESTIVĀLĀ. Tā konkursā 2. vietu ieguva Matīšu Radošās mūzikas grupa — attēlā vokālistes Laura Margēviča (no kreisās), Elīna Vēja, Lelde Poruka un Kristīne Daiga. Kopā ar dziedātājām žūrijas komentāŗus uzklausa grupas vadītājs Mārtiņš Roziņš un ģitārists Jānis Rolmanis.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru