Mēs ar tevi, Ukraina!

- 1.Marts, 2022
Pie mums un citur
Laikrakstā

Svētdien vairāki desmiti valmieriešu bija pulcējušies Mazsalacas Barikāžu biedrības rīkotajā atbalsta mītiņā Ukrainas tautai pie Valmieras novada pašvaldības, lai nosodītu Krievijas militāro agresiju un iebrukumu Ukrainā.

«Mēs nedrīkstam un negribam bezspēcīgi noskatīties uz bezjēdzīgu uzbrukumu Ukrainai. Katram ir jārīkojas, lai palīdzētu bērniem, sirmgalvjiem, mammām un tētiem, kuriem uzbrūk Krievijas armija šajā nevienlīdzīgajā karā. Mēs nedrīkstam palikt malā, atstāt Ukrainu vienu,» uzsvēra Mazsalacas Barikāžu biedrības prezidents Ojārs Beķeris, pateicoties visiem par klātbūtni un ierosinot mītiņu atklāt ar Latvijas himnu. 

Pēc Latvijas un Ukrainas himnām vārds tika dots Valmieras novada domes priekšsēdētājam Jānim Baikam: «Ir ļoti grūti šobrīd runāt, mēs visi jūtam iekšēju nemieru, jo tas, kas notiek ar mūsu brāļu tautu, ir pavisam netālu no mums. Ir pilnīgi nepieņemami, ka viens cilvēks var iedomāties diktēt visiem noteikumus un dēļ viņa rīcībām notiek asiņainas traģēdijas daudzām ģimenēm. Šobrīd mēs varam tikai turēt īkšķus par to, lai ukraiņiem izdodas. Mēs ļoti labi zinām draudus par Padomju savienības atjaunošanu, tāpēc reāli jāsaprot, ka ukraiņi cīnās arī mūsu vietā.

Pasākums noslēdzās ar Tēvreizi un klusuma brīdi, godinot kritušo piemiņu. Ā. Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru