Meitēns, kam izdodas uzvarēt

- 22.Decembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirms pāris gadiem Kristīne Odrija satika mammu, tēti un brāļus. Tagad mamma Liene saka, ka gatava uzlidot kosmosā, lai tikai meitiņai viss būtu labi. Ārsti un eņģeļi arī piecgadniecei palīdz. 

Valmieriete Kristīne Odrija ir šī gada akcijas «Eņģeļi pār Latviju» ņiprā vēstniece. Šonedēļ  tapis zināms, ka līdzcilvēki kārtējo reizi bijuši atsaucīgi un ziedojuši jau vairāk nekā 530 tūkstošus eiro, lai palīdzētu daudziem Latvijas bērniem ārstēties, atlabt, uzturēt sevi formā, attīstīties, dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Tā ir lielākā svētība arī bērnu ģimenēm, vecākiem, jo tik daudz darīt sava bērna labā un lūgt kāda atbalstu nebūt nav viegli. Akcijas jaudīgākā daļa ir noslēgusies, bet ziedot var joprojām, un no sirds turpina strādāt arī Bērnu slimnīcas fonds. Ar tā atbalstu soli pa solim, arvien raitāk un raitāk uz priekšu skrien arī mazā valmieriete, bet visvairāk viņu spēcina vecāku rūpes un mīlestība. 

«Kad satikām Kristīni, tas bija viņas šūpuļvārds, un mūsu dotais tad Odrija – tur arī raksturiņš,» smejas mamma Liene Vingre un turpina: «Mēs zinājām visu par problēmām, sarežģījumiem, mums teica, ka būs grūti, bet mēs viņu ļoti iemīļojām! Mēs satikāmies, viņa skatījās un smaidīja, un iekrita sirdī. 

LABIE EŅĢEĻI, kad vajag un vajadzēs, pastieps roku, lai Kristīne Odrija augtu un attīstītos. Taču varošāka par eņģeļiem vienmēr būs mammas Lienes mīlestība. Foto no personiskā arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru