Matīšu skolēni un skolotāji sacer Balto pasaku

- 14.Janvāris, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirms Ziemassvētku eglītes Matīšu pamatskolas skolēni saņēma Lielā Rūķa uzdevumu sagatavot priekšnesumu skolas eglītes vakaram, kura sagatavošanā iesaistījās arī teātra pulciņa dalībnieki. Katrā klasē tika izraudzīts savs Rūķis, piemēram, 3. klase mākslas Rūķa lomai izvirzīja Dāvi Mušpertu, 9. klasi pārstāvēja gudrības Rūķēns Kristīne Apsīte, 4. klases lieliskais Rūķēns bija Anna Ragže, 2. klasē Ilvis Pētersons, pirmklasnieku rotaļu Rūķēna lomā darbojās Renāte Osipova, 5. klasē šī loma tika uzticēta Lanai Borisovai, 6. klasi pārstāvēja dzejiskā Sintija Bogdanova, 8. klasi — sportiskā Santa Bogdanova, 7. klasi — Linda Dūrēna, iejūtoties zinātnes un brīnumu Rūķēna lomā.

Rūķēni, satikušies laikā, kad sniega vēl nebija, par svētku galveno tēmu izvēlējās balto krāsu, un tika iestudēta  «Baltā pasaka», kurā redzējām gan brīnumus un rotaļu, gan dzeju un mākslu, gan aizraujošu muzikālu priekšnesumu; neizpalika arī deju kolektīvu, ritmikas grupu, kora un ansambļa priekšnesumi.

Interviju «medībās» noskaidroju, kas bērniem paticis vislabāk no deviņu Rūķēnu  «Baltās pasakas». Vērtējums: visām klasēm bija jauki, savdabīgi, bērnu vecumam atbilstoši priekšnesumi, un patīkamākais, ka tajos iesaistījās arī skolotāji. Nebija vienādu uzstāšanos, katrs priekšnesums bija skaists, atšķirīgs.

BALTĀ PASAKA. Sniega bumbas veļ skolas mazākie audzēkņi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru