Liktenīgais 6:5

- 26.Novembris, 2021

ELVI florbola līgas vīriešu turnīrā grūtu uzvaru savā laukumā svētdien izcīnīja FBK Valmiera komanda, kas ar 6:5 (2:3, 3:1, 1:1) apspēlēja Irlavas florbolistus.

Mača rezultāts tika atklāts 5. minūtē, un to izdarīja viesu komandas spēlētājs Kristaps Kozlovskis. Mūsējie izlīdzinājumu panāca 14. minūtes sākumā, kad Patrika Briežes piespēli vārtu guvumā pārvērta Artūrs Bračka. Diemžēl nepagāja pat pusminūte, kad pretinieki (Kristers Tiltiņš) vadību atguva, bet vēl pēc pāris minūtēm Mareks Stančiks panāca savai komandai 2 vārtu pārsvaru. Valmieriešiem to samazināt izdevās 18. minūtē pēc Gvido Laugas metiena.

Otrajā trešdaļā pēc spēlētām 5 minūtēm 2 minūšu noraidījumu izpelnījās Irlavas komandas spēlētājs, un to izmantoja Gvido Lauga, panākot neizšķirtu 3:3. Mūsējie šajā periodā bija noskaņoti tik kaujinieciski, ka spēja gūt vārtus pat mazākumā – spēles 34. minūtē to paveica Jēkabs Berkolts, bet 36. minūtē pēc Patrika Briežes raidījuma līdzīgos sastāvos jau 2 vārtu pārsvars valmieriešiem. Tomēr sāncenšu pretestība ar to vēl nebija salauzta, un perioda pēdējās minūtes pirmajā sekundē laukuma saimnieku pārākums tika sadeldēts līdz minimumam.