Līdz lentes griešanai nebūs ilgi jāgaida

- 26.Marts, 2024
Valmierietis
Laikrakstā

Gandrīz pusotrs gads aizskrējis, kopš 2022. gada 6. decembrī Valmieras Gaujaskrasta vidusskolas-attīstības centra topošās sporta zāles sienā, klātesot izglītības iestādes kolektīvam, Valmieras novada pašvaldības vadībai un būvuzņēmējiem, tika iebūvēta tradicionālā kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Zīmīgi, ka tā bija izgatavota kā stafetes kociņš, simbolizējot kustību, attīstību un komandas darbu vienota mērķa labā.

Valmieras Gaujaskrasta vidusskola-attīstības centrs Leona Paegles ielā 5 ir lielākā speciālās izglītības iestāde Vidzemē un otra lielākā šāda veida izglītības iestāde Latvijā. Skolai ir būtiska nozīme bērnu ar dzirdes traucējumiem izglītošanā, jo tā ir vienīgā izglītības iestāde Latvijā, kas nodrošina pēctecīgu speciālo izglītību – no pirmsskolas līdz vidējai izglītībai.

Šobrīd celtnieki no pašmāju būvfirmas SIA Ekers būvdarbus faktiski ir pabeiguši, ārpusē atlikuši vien nelieli labiekārtošanas darbi, kurus, visticamāk, veiks aprīļa beigās. Jāteic, ka jaunā sporta zāle, kas no ārpuses svina pelēkā tonī, lieliski sader kopā ar skolas veco sarkano ķieģeļu ēku.

Par celtniecības procesu īsā sarunā Valmierietim pastāstīja Mārtiņš Bošs, celtniecības uzņēmuma Ekers būvdarbu vadītāja palīgs.

KĀ VIENOTS KOMPLEKSS. Jaunā sporta zāle kopā ar abas ēkas savienojošo daļu apliecina, ka jaunā būve lieliski sader kopā ar veco, simtgadīgo. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru