Koka glaudītājs

- 12.Augusts, 2022
Vīru lietas
Laikrakstā

Jau daudzas reizes esmu teicis, ka īsts Eldorado Vīru lietām ir teju vai katrs amatnieku tirdziņš tuvākā vai tālākā apkārtnē, kurā man nākas pabūt.

Neatstāj bešā mani arī šīs vasaras Valmieras pilsētas svētku lielā tirgus rinda. Vīrs labākajos gados mani pārsteidz ar savu spēju vienkāršu koka gabalu, kuram varbūt paies garām 99 gājēji no simta, pacelt un ar savu darbu pārvērst ja ne gluži par unikālu mākslas priekšmetu, tad par interjerā vai saimniecībā derīgu mantu gan! Esat pazīstami, Dainis Jansons tepat no Valmiermuižas!

Kas jau ir darīts šajā dzīvē?

Oi, kas tik viss nav darīts (smaida)! Esmu no Valkas puses, beidzis Cēsu arodskolu kā mēbeļu galdnieks. Tad ir strādāts gan meliorācijā, kur būvēta atpūtas bāze, gan arī privātajā sektorā – šūšanas ateljē, kur vairāk tirgoju un uzturēju tehnisko pusi. Tālāk nāca celtniecība, tolaik darbinieku trūka, mani pierunāja dažu labu bankas filiāli restaurēt...

TE BŪS VĒL VIENS! Dainis rāda gandrīz jau gatavu, rūpīgi apslīpētu koka sakņu pinumu, kuram katrs saimnieks varēs izdomāt savu izmantojumu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru