Kocēnu novada pašvaldība jau otro reizi izcīna Pašvaldību kausu rogainingā

- 30.Novembris, 2018

17.  novembrī Kandavā un tās apkārtnē norisinājās orientēšanās sacensības «Brīvības rogainings 2018», kuru ietvaros 33 Latvijas pašvaldību komandas ar vairāk nekā 80 dalībniekiem cīnījās par Latvijas trešo Pašvaldību kausu rogainingā. Sīvā konkurencē kausu jau otro gadu pēc kārtas izcīnīja Kocēnu novada pašvaldības orientieristi – pašvaldības darbinieki un deputāti.

Četru stundu rogainingā Kocēnu novada pašvaldību pārstāvēja četras komandas – Māris Heinols un Armands Broks, Līga Valdmane un Andris Robalds, Inese Bērziņa un Jānis Dainis, Jānis Bērziņš un Zanda Bērziņa.

Visaugstāko rezultātu sasniedza Kocēnu novada 3. komanda – Līga Valdmane un Andris Robalds, kuri kopvērtējumā 88 komandu konkurencē izcīnīja 4. vietu ar 132 punktiem (par 7 punktiem mazāk nekā līderiem) un savā grupā (jaukto komandu (XO)) – 1. vietu.

3. vieta vīriešu komandu grupā un 9. vieta kopvērtējumā ar 119 punktiem Kocēnu novada 1. komandai – Mārim Heinolam un Armandam Brokam.

3. vieta jauktajā veterānu grupā un 16. vieta kopvērtējumā (99 punkti) Kocēnu novada 2. komandai – Inesei Bērziņai un Jānim Dainim.

Kocēnu novada 4. komanda, kurā startēja Zanda Bērziņa un Jānis Bērziņš, ieguva 71 punktu un kopvērtējumā ierindojās 43. vietā, jaukto komandu grupā – 14. vietā.

Brīvības rogainingā piedalījās arī vairākas mūsu novadnieku komandas, kuras nepretendēja uz Pašvaldību kausu, taču piedalījās sacensībās sava prieka pēc un izcīnīja godalgotas vietas.

Komanda «Purva ņuksis» (Anete Geduševa un Artūrs Bērziņš) četru stundu rogainingā kopvērtējumā ar 104 punktiem izcīnīja 14. vietu un jaukto komandu grupā augsto 5. vietu. 29. vietu kopvērtējumā un 12. vietu jaukto komandu grupā izcīnīja «KSK» (Agita Marena un Andris Saldūksnis). Komanda «Kocēnu jaunieši» (Niks Balgalvis un Atis Saulītis) savā vecuma grupā izcīnīja 1. vietu ar 59 punktiem.

Savukārt sešu stundu rogainingā sieviešu veterānu grupā 3. vietu izcīnīja novadniece Vita Žukovska kopā ar Janu Adatu («Piedzīvojumu meklējot»), kuras ar 133 punktiem 81 komandas konkurencē kopvērtējumā ierindojās 35. vietā. Kocēnietis Roberts Kārkliņš kopā ar Sintiju Ozolu jauniešu jaukto komandu grupā 6 stundu rogainingā izcīnīja 1. vietu (96 punkti).

Sacensības organizēja Ceļojumu un orientēšanās klubs «Silva» un Kandavas novada pašvaldība.

Nākamais Brīvības rogainings norisināsies Jaunpiebalgā 2019. gada 16. novembrī.

PAŠVALDĪBU KAUSA ROGAININGĀ IEGUVĒJI – Kocēnu novada pašvaldības komanda (no kreisās Jānis Dainis, Inese Bērziņa, Andris Robalds, Līga Valdmane, Māris Heinols un Armands Broks). Andra Jermuta foto