Kipra Valmierā paliek "jaņos"

- 12.Janvāris, 2016

Svētdien Vidzemes Olimpiskajā centrā pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā Uģa Vikštrēma vadītā Latvijas handbola izlase pārliecinoši ar 34:17 pārspēja Kipras valstsvienību, sperot platu soli pretī uzvarai apakšgrupā un iekļūšanai izslēgšanas spēlēs.

NEAPTURAMS kārtējo reizi bija 2,15 m garais Latvijas izlases uzbrucējs Dainis Krištopāns, sāncenšu vārtsargu sarūgtinot septiņas reizes. Jura Kalniņa foto

Vienīgo reizi Kipra izvirzījās vadībā ar 2:1 otrajā minūtē, taču devītajā minūtē Jānis Pav­lovičs panāca jau četru vārtu pārsvaru (6:2) Latvijai. Lai arī kipriešiem izdevās rezultāta starpību samazināt līdz diviem vārtiem (8:10), puslaika beigas aizritēja Latvijas zīmē — trīs vārtus guva Dainis Krištopāns, kas pēc deviņu metru brīvmetiena izspēles ar teicamu metienu pāri blokam pielika pirmajām 30 minūtēm treknu punktu — 15:10.