Kam tas bija vajadzīgs? Ko tas mums maksās?

- 2.Jūnijs, 2023
Viedokļi
Laikrakstā

Reiz mums bija valsts galva, kurš tika «atrasts zooparkā». Jaunievēlētais ir «izzvejots Puzes ezerā», un Vienotība tagad būs, kaut pati neatzīs, Ventspilij un Latvijai satelītpartija. 

Lai cik neapstrīdamas būtu Edgara Rinkēviča politiskās un intelektuālās kvalitātes, viņam – paša drīz bijušās premjerpartijas – nenomazgājami uzmestā Aivara Lemberga ēna ir milzīga, postoša problēma visai valstij. Turklāt tas, ka pats ievēlētais, Krišjānis Kariņš un Vienotība to cītīgi cenšas nemanīt, īstenībā padara šī pēkšņā nodarījuma nesto postu tikai arvien lielāku. 

Eh, muļķa Lemešonok! Tiešām biji sacerējies, ka trešdien viss beigsies? Pa šo laiku iepriekšējie meli un intrigas rada jaunus. Jā, mikrofons pacieš visu... Izrādās, valdības vadītājs, kā pats apgalvo, visu laiku esot gribējis paplašināt valdību ar Aivara Lemberga «zaļzemniekiem». Nu viņam tas laimes brīdis beidzot esot pienācis. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Jusis - 2.Jūnijs, 2023 - 14:40

Lemberga tiesa vēl nav beigusies un kā tad tas vis sākās? Lembergs gribēja piedalīties Rīgas ostas privatizācijā ,Šķēle lēma to nepieļaut un saorganizēja lietu pret Lembergu . Gan jau Lembergam arī ir ""sava uts"",bet visa tā lielā lietas un apsūdzības ir safrabricētas. Tā ka galīgi izgāzties prokuratūra un tiesa nevēlas ,tad par kādu nieku notiesās un piespriedīs to terminu ,kurš jau ir cietumā pavadīts, ja nu tiesājamais līdz tam neaizies Aizsaulē ,tad varēs lietu izbeigt.

Pievienot komentāru