Kā var kaķi nepatikt?!

- 7.Oktobris, 2022
Dzīvesstils
Laikrakstā

Par SOS Valmieras ģimeņu atbalsta centra vadītāja EDIJA PĒTERSONA saprotošo attieksmi pret darbinieku dzīvnieku atrašanos ciematā un viņa paša draudzīgajiem kaķīšiem, kuri saimniekam ofisā palīdz strādāt, biju dzirdējusi vairākkārt. Nu ko, jābrauc iepazīties!

Kaķi vienmēr blakus

Edijs stāsta: «Saistība ar dzīvniekiem un vairāk tieši ar kaķiem man bijusi kopš bērnības. Kad dzīvoju Rūjienā, daudzstāvu mājā, uz visu pagalmu bija viens pelēks runcītis, tīrasiņu bezšķirnes. Viņš vienmēr apstaigāja konkrētus dzīvokļus un visur labi jutās. Man pat likās pagodinoši, ka viņš arī pie mums trešajā stāvā uzkāpj. Kad turpat Rūjienā dzīvojām privātmājā, mums tāpat vienmēr bijuši kaķi, bet, tā kā māja atradās tuvu ielai, diemžēl gadījās arī stāsti ar nelaimīgām beigām. Vienu kaķenīti vēl siltu nonesu no ielas, tas bija ļoti liels pārdzīvojums. 

Sākot dzīvot SOS ciematā Valmierā, jaunu kaķenīti paņēmām ar domu vest uz laukiem, bet vienu dienu viņai bija jāpaliek pie mums, un ar to pietika, lai pārdomātu – nolēmām paturēt, bet uz laukiem aizvest viņas māsiņu no Ķekavas.

KAĶU SAIMNIEKS EDIJS rāda, kā darbojas īpašais putekļu un spalvu sūcējs. Ārijas Romanovskas foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru