Jurģi dienu pirms Līgo vakara

- 28.Jūnijs, 2022
Mūsu drošībai
Laikrakstā

«Šodien pirms Līgo vakara mums ir patīkamas sajūtas un labs garastāvoklis par padarīto darbu. Es saprotu, ka mūsu ambīcijas aug, brigādes sāk ievākties muižās, un šī būs pirmā Vidzemē un Valmierā, bet zinu, ka šī nav vienīgā muiža, kura atjaunota un būs Bruņoto spēku rīcībā, tā ka apsveicu jūs ar to, ka esat tikuši pie atjaunotām telpām. 

Paldies būvniekiem par to, ka viņi izpildījuši savus solījumus, tāpat paldies arī brigādei, paldies Leščinska kungam un visiem, kurus neesmu pieminējis, par padarīto darbu. Ir liels gandarījums šeit redzēt, kā attīstās Vidzemes brigāde, kā attīstās Valmiera, kā attīstās Vidzeme,» trešdienas priekšpusdienā, uzrunājot karavīrus, zemessargus, būvniekus un pārējos klātesošos, Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba ēkas atklāšanas ceremonijā teica Latvijas Republikas aizsardzības ministrs Artis Pabriks, uzrunas noslēgumā vēlot visiem priecīgus Līgo svētkus un saglabāt labu garastāvokli, cik nu tas iespējams tādos pa pusei kara apstākļos. 

Pēc tam vārds tika dots Zemessardzes komandierim, brigādes ģenerālim Egilam Leščinskim: «Šis ir tiešām patīkams brīdis 2. brigādei un visai Zemessardzei. Mēs jūtamies lepni un gandarīti – manā skatījumā šis pašlaik ir viens no lielākajiem un varenākajiem infrastruktūras objektiem, kas tapis Zemessardzei Vidzemes sirdī Valmierā.

SVINĪGAIS BRĪDIS. Aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieris Gunārs Kauliņš (centrā), atklājot jaunās brigādes štāba telpas. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru