Jubilejas tortē bija 50 sveces

- 16.Novembris, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Latvijas svētku nedēļā arī Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde «Kārliena» jauki atzīmēja savu dzimšanas dienu.

«Kārlienai – 50» tika teikts bērniem, bet, lai viņi tā pa īstam saprastu, ka tas ir diezgan daudz, bērni grupiņās paši izgatavoja svecītes. 50 papīra sveču liesmiņas tika «aizdegtas» lielajā jubilejas tortē, kur katrs tās gabaliņš arī bija kā dāvana iestādei no grupiņām: bērni šo īpašās tortes gabalu krāsojuši, līmējuši, rotājuši. 

«Kārlienā» aizvadītajā piektdienā notika lielā dzimšanas dienas ballīte, bet pirms tās, nedēļas garumā, bērni vairāk un vairāk uzzinājuši par savu pirmo izglītības iestādi, kur viņi rotaļājas un apgūst daudz jauna. Viņi piedalījušies orientēšanās spēlē un, meklējot kontrolpunktus, izstaigājuši visu bērnudārzu. Bijuši ciemos pie kaimiņu grupām, bet kontrolpunkts uzmeklēts arī lietvedībā un bērnudārza vadītājas kabinetā.

«Ir ļoti patīkami redzēt, kā bērni prot paši sev radīt svētkus. Mācās plānot, iesaistīties, radoši darbojas. Ja tā rosās bērnudārza laikā, šajā vecumā, tad noteikti to nepazaudēs skolā, mācību gados.

LIELĀ BALLĪTE, kuras laikā bērni Burtu meitiņai, kura reizē arī skolotāja Agija Sedvalde, teica: «Mums sanāca: Kārliena!» Astoņu grupiņu bērni burtiņus sarindoja, un sanāca viņiem tik pazīstamais vārds. Foto no iestādes pasākumu arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru