Jubilejas rindas

- 13.Janvāris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Lai piedod Maestro, ka šoreiz tās nebūs veltītas vakardienas gaviļniekam Raimondam Paulam, bet gan Artura Krišjāņa Kariņa valdībai, kurai jau 5. janvārī apritēja 1078 dienas (nu jau ar katru dienu vairāk), kas ir jauns Latvijas rekords, pārspējot Māra Kučinska vadītā Ministru kabineta iepriekšējo sasniegumu.

Laikā, kad visos nāves grēkos pierasts vainot un lamāt valdību, atļaušos būt nepopulārs un uzslavēt Kariņa valdības panākumus, kas pēc Vinstona Čērčila definīcijas ir nekas cits, kā spēja ceļā no vienas neveiksmes līdz nākamajai nezaudēt entuziasmu, kura trūkumu šim daudzpartiju veidojumam nu galīgi nevar pārmest. Jau tolaik, kad šī valdība tikai sāka savu epohālo darbību, minēju, ka visilgāko mūžu parasti kalpo lietas, kuras sastiprinātas ar skoču, un tas nu tagad ir ar uzviju piepildījies! 

Vēl viena tautas gudrība māca, ka nekļūdās jau tikai tas, kurš neko nedara, un tāpēc vien jāsaka paldies, ka valdības vīri nesēž rokas klēpī salikuši, bet, sevi nežēlojot, nepaguruši domā, kā tautas dzīvi padarīt vēl interesantāku un aizraujošāku.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru