Jaunieši izvēlas laivu braucienus

- 26.Jūlijs, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Laivu brauciens ir gaidītākais vasaras piedzīvojums Rūjienas jauniešu centrā. Trīs vasarās laivu braucienā ir piedalījušies 100 jaunieši. Pirmajā gadā 27, bet tagad skaits gandrīz dubultojas.

"Ir lieliski organizēt pasākumu, kas iepazīstina jauniešus ar izaicinošām, jaunām, vēl nepiedzīvotām emocijām. Bija gan laivu braucēji, kuri brauca pirmo reizi, gan tādi, kuri jau bija laivojuši iepriekš," stāsta laivu brauciena organizatore un dalībniece, Rūjienas jauniešu centra jaunatnes darbiniece Imanta Dreimane un turpina: "Laivojām no Cēsīm līdz Līgatnei, kur paēdām vakariņas, uzcepām zefīrus un dzērām siltu tēju. Tad sākās jautrība – "zombaku" spēlēšana. Bija veikli jāskrien, nemanāmi jāslēpjas, skaļi jākliedz. Protams, kur nu bez starpgadījumiem – aizķeršanās aiz saknēm, telšu auklām un aiz savām kājām. Ilgi nesanāca gulēt, jo četros bija jāceļas, lai ēstu brokastis, sakārtotu mantas un dotos ceļā. Jauniešu centra bērni jau ir pieraduši un saka: "Ja ar Imantu jābrauc, tad jārēķinās, ka viņai ir trakas idejas un tās var ienākt prātā pat pēdējā brīdī."

AKTĪVI UN DRAUDZĪGI – tā kopā laiku vadījuši laivu brauciena dalībnieki. Laivu brauciens ir Rūjienas jauniešu viens no lielākajiem piedzīvojumiem vasarā. Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru