Jauni darba meklētāji

- 5.Janvāris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

«Esmu ar mazu bērnu, meklēju darbu», «Esam ģimene, kas palikusi bez regulāriem ienākumiem», «Paliku bez darba, tāpēc piedāvāju jums nopirkt pašas gatavotas rotas», un līdzīgs ieraksts, ka, paliekot bez darba, ir beidzot laiks ķerties pie gleznošanas un vēlme arī darbus pārdot, jo vajag naudu.

Skaidrs, ka vajag, jo šogad ikdiena lētāka nekļūs. Un visi šie ieraksti un vēl daudz vairāk ir lasāmi jaunā sludinājumu dēlī, kas saucas «Darbs nevakcinētajiem». Tas meklējams visiem tik zināmajā Facebook.

Tu aizej no algota, iespējams, labi atalgota darba, lai spļautu uz valsti, ka tā liek vakcinēties, bet tu negribi, esi līdz galam principiāls un tāpēc paliec bez ienākumiem. Tu nevakcinējies, jo slimo arī vakcinētie, tu nevakcinējies, jo vakcīnai ir blaknes, bet ibuprofēnam un omeprazolam tādu noteikti nav, tu saproti, ka bakas ar vakcīnu reiz apkaroja, bet šo mēri ne, jo kādam jau vēl joprojām šķiet, ka tāda kovida arī nemaz nav... Balstvakcīna? Atkal tikai tiem, kas, domājot par sevi, padomā arī par citiem, par sabiedrību, par kopīgu atveseļošanos, iziešanu no veselības, ekonomiskās, mentālās un kādas tik vēl ne krīzes, kas mūs piemeklē.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru