Iespēja ziedot senioru vajadzībām

- 16.Septembris, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

15. septembrī Latvijas Samariešu apvienība (LSA) sadarbībā ar pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumu «Lidl Latvija» izveidoja un sāka Latvijā ko jaunu – iespēju veikt ziedojumu taromātos, novirzot tajos nodoto depozīta iepakojumu summu labdarībai.

Pirmais LSA un «Lidl Latvija» kopīgais projekts, kurā tiks piedāvāta šāda ziedojumu iespēja, ir vientuļo senioru atbalsta projekts «Vecums nav vientulība». 

Edijs Vanags, «Lidl Latvija» reģionālais vadītājs: «Ar 15. septembri 19 «Lidl» veikalos ir iespēja ziedot. Tas ir ļoti vienkārši. Vispirms taromātā saliek tukšo taru, kas marķēta ar depozīta zīmi, un pie soļa, kur var izprintēt čeku, var izvēlēties otru opciju – ziedot. Reizi mēnesī mēs saņemsim datus par veiktajiem ziedojumiem, un veiksim pārskaitījumu. Valmieras «Lidl» savāktie ziedojumi nonāks Valmieras reģiona senioriem paredzētajām lietām. 

Augustā tika nodoti 255 tūkstoši tukšās taras, un pat ja mazu daļu no šīs summas kāds izmantotu ziedojumiem – tas jau būtu liels ieguvums. Šādā veidā mēs varam palīdzēt saviem senioriem. Tā ir ierasta prakse arī mūsu kaimiņvalstīs – Igaunijā un Lietuvā.»

ZIEDOJOT. Karīna Vecā (no kreisās), Edijs Vanags un Agrita Bērziņa. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru