Ideju burka nestāv tukša

- 30.Maijs, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kocēnu bibliotēkas vadītāja AIVA ZIRNE, sagaidot Liesmu, tūlīt vedina pie galdiņa, uz kura stāv skaisti izrotāta burka: «Tas ir mūsu jaunums – Ideju burka. Rudeņos pie budžeta sastādīšanas arvien jādomā, ko interesantu nākamajam gadam paredzēt.

Izdomāju Ideju burku, aicinot arī savus lasītājus padomāt. Protams, pirmoreiz atnākot uz bibliotēku, ideja nebūs līdzi, bet līdz nākamajai reizei varbūt rodas. Arī es pati, kad kaut kas ienāk prātā, pierakstu un lapiņu ar ideju iemetu burkā, lai neaizmirstas.»

Tik skaistai burciņai zilajā cerību krāsā, ko, izrādās, pēc Aivas Zirnes lūguma rotājusi Vaidavas kultūras nama vadītāja Inita Jurgenberga, nemaz nevar paiet garām. Trauks palēnām pildās, un arī bibliotēkas jaunākie grāmatu lasītāji pa idejai tajā iemetot. Piemēram, kāds puisītis ierosinājis izstāžu zālītē izveidot mājdzīvnieku foto izstādi, tās beigās nobalsojot par skaistāko bildi. Veidojot nākamo budžetu, tam, iespējams, tiks ieplānota naudiņa.

AIVA ZIRNE, Kocēnu pagasta bibliotēkas vadītāja. Arī viņa  pa reizei papildina Ideju burkas saturu. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru