Gluži kā monoizrādē

- 29.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

23. marta pievakarē visiem, kuri līdz tam vēl nebija savām acīm skatījuši jauno Valmieras mākslas telpu Kurtuve, bija iespēja to izdarīt, apvienojot patīkamo ar lietderīgo. 

Formāli pasākums saucās Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Jāņa Baika un domes deputātu tikšanās ar iedzīvotājiem, taču patiesībā tā bija Jāņa Baika lietišķa saruna ar klausītājiem vismaz divu stundu garumā. Liesma vērtēja Kurtuves skatītāju zālē sēdošos apmēram uz četriem desmitiem, tiesa, apmēram puse klātesošo bija novada domnieki un dažādu pašvaldības iestāžu pārstāvji, tātad nosacīti mājinieki. Zīmīgi, ka lielākā daļa nosacīto ciemiņu bija ļaudis pusmūžā un senioru gados, kuri pieraduši runātāju klausīties bez digitālā starpnieka, kamēr līdzīgos saietos tā sauktajā tiešsaistē ekrānam otrā pusē dominējošie zūmētāji esot tieši jaunā paaudze.

PAR NOVADU ATBILDĪGS. Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (uz skatuves) pagājušās ceturtdienas vakarā Kurtuvē jau ierasti bija gana zinīgs praktiski visos auditorijas uzdotajos jautājumos, tikai pāris reizes viņa teikto, lai vēl niansētāk izskaidrotu situāciju, nācās papildināt par attiecīgajām jomām atbildīgajiem pašvaldības darbiniekiem. Armanda Miķelsona foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru