Dziesminieks

- 28.Jūlijs, 2023
Viesis
Laikrakstā

Tik vienkāršā vārdā atļaušos nosaukt savu sarunu biedru, kaut arī tas ļauj tikai nedaudz apjaust visu to, ko viņš prot un dara. Sīkāk par visu lai stāsta MIKUS FRIŠFELDS pats.

Facebook par sevi saki: Sakarīgs čalis, normāli dzied, dziesmām jēdzīgi teksti... Nav melots?

Man šķiet, ka nav, es taču pats to uzrakstīju (smejas)! Sakarīgs čalis – jā. Izcili nedzied, bet normāli – jā. Arī tekstiem ir jēga, ir. Tad ir jābūt tādam uzdevumam, lai pilnīgi nav jēgas, tad tā jēga, lai tevi vispār nesaprot. Ja nav jēgas, tad nevaru padziedāt, man taču pašam jāsaprot, ko es tur daru... 

Ko vēl teiksi par sevi kā vīrieti parasto, jau dažus gadus četrdesmitgadnieku, kurš viskomfortablāk laikam jūtas vasarā un kedas apāvies? 

Diezgan jau precīzi. Jā, četrdesmitgadnieks, ir tur visādas, kā saka, šūpošanās, pārdomas par to, kur esmu un kā es šeit esmu nonācis. Ja tīri par to, ko es vēl daru, tad tieši pēdējā mēnesī sanācis viss no tā, ko es daru! Patlaban Valmierā Teātra festivālam top izrāde Figūras bērniem, es vēl mēģinu, kā tai labāk rakstīt dziesmas. Nesen novadīju kāzas, pilsētas svētkos nospēlēju koncertu, šodien (aizvakar) no rīta savā skaņu studijā ierunāju kaut kādus reklāmas tekstiņus... Vēl pagājušajā nedēļā rakstījām Donam dziesmai tekstu, palīdzēju, mēs tur kopā tāda brigāde esam. Vēl pirms tam rakstīju dziesmas tekstu Aminatai. Tā kustība ir plaša, bet konkrēti vienas lietas, kur man jābūt no astoņiem līdz pieciem vakarā, tādas man īsti nav. Dažreiz saņemu pārmetumus, ka esmu par daudz sadalījies, bet pagaidām mēģinu, vēl varu to visu saturēt kopā.

MIKUS FRIŠFELDS. Uģa Brālēna foto no Mikus privātā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru