Dzied dāmas Matīšos

- 9.Maijs, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Astoņas dzīvespriecīgas un foršas, dzīvi mīlošas dziedātājas – Amanda Priedīte, Dzintra Grantiņa, Mārīte Riba, Ligita Roziņa, Rita Kamergrauze, Astra Altmane, Ilze Eglīte un Gundega Ābele – tas ir Matīšu Tautas nama senioru sieviešu vokālais ansamblis. Kopš 2013. gada novembra dziedošo dāmu ansambli vada Mārtiņš Roziņš.

Kolektīva dalībnieces dziedājušas kopā arī agrāk Matīšu kultūras nama korī, bet tagad ar prieku ir kopā kā mēģinājumos, tā koncertos, izjūtot cita citu pat no acu skatiena un vismazākās kustības! Šajā laikā ansamblī pamainījušās tikai divas dalībnieces – Lienīte Balaško un Skaidrīte Bērza vairs nedzied ansamblī veselības problēmu dēļ, citādi viņu balsis skanētu ansamblī joprojām. Ar atziņām Tikai kopā mēs esam spēks! un Mēs mīlam mūsu Matīšus! taču var koncertēt, doties jaunos vilinājumos un atsaukties ikvienam dzīves svinēšanas aicinājumam! Mūsu senioru sieviešu vokālais ansamblis tā arī dara. – Jāpiedalās kādā neplānotā koncertā?labi, būsim. – Jāpiedalās skatē? – kāpēc ne?Ak esam tik labi dziedājušas, ka jābrauc uz reģiona skati?kas tur liels, nodziedāsim arī reģiona skatē! Un ansamblis reģiona skatē Siguldā iegūst II pakāpes diplomu. Viņas, visas astoņas, ir nevis vienkārši foršas, bet super foršas!

No Matīšu dziedošajām dāmām staro skanīgas balsis, artistiskums un dzīvesprieks. Sestdien, 11. maijā, ansamblis svinēs piecu darbības gadu jubileju, tāpēc pl. 18.00 aicina savus atbalstītājus, līdzjutējus, radiņus, kaimiņus un visus, visus, kuriem patīk Matīšu senioru sieviešu vokālā ansambļa dziesmu izpildījums, uz bezmaksas koncertu kopā ar draugu kolektīviem. Mūsu dziedātāju repertuārā ir latviešu komponistu oriģināldziesmas un tautas dziesmu apdares, arī citu valstu komponistu tautā mīlētu dziesmu aranžijas.

Sestdienas vakarā no pl. 22.00 kopā ar mūziķiem brāļiem Roziņiem un jubilārēm – senioru sieviešu vokālo ansambli aicinām uz balli. Par vakara niansēm līdz 10. maijam interesēties pa tālruni 29697319.

SKAN DZIESMA. Matīšu Tautas nama senioru sieviešu vokālais ansamblis kopā ar savu vadītāju Mārtiņu Roziņu. Foto no Matīšu pagasta arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru