Draudzīgs rotariešu pasākums Valmierā

Pagājušajā ceturtdienā Valmieras Rotari klubs bija noorganizējis interesantu pasākumu visu to Latvijas Rotari klubu pārstāvjiem, kuri vispārējā hokeja gaisotnē tomēr bija gatavi ierasties Valmierā uz draudzīgu pieredzes apmaiņu un prāta spēlēm nepiespiestā gaisotnē.

Uz valmieriešu aicinājumu bija atsaukušies trīs – Cēsu, Gulbenes un Valkas – klubi no Vidzemes, kā arī Rīgas Rīdzenes klubs, pie tam gulbenieši bija atveduši arī bariņu topošo rotariešu no Gulbenes Rotarakta kluba. Vispirms ciemiņiem bija interesanta ekskursija ar autobusu pa Valmieru divu stundu garumā, kuras laikā viņus ar  svaigākajām aktualitātēm pilsētā iepazīstināja neapšaubāmi zinīgākais gids Valmierā – novada domes priekšsēdētājs un Valmieras Rotari kluba biedrs Jānis Baiks. Pārējā pasākuma daļa notika viesnīcas Wolmar konferenču zālē pie galdiņiem, kur pēc vieglām vakariņām omulīgā gaisotnē katrs viesis īsos vārdos iepazīstināja ar sevi, pie reizes pastāstot arī par sava kluba pēdējā laika aktivitātēm, bet Valmieras Rotari kluba 2022./2023. gada sezonas prezidents Guntars Štrombergs ļoti koncentrētā un interesantiem vizuāliem materiāliem piesātinātā prezentācijā iepazīstināja ar jaunākajiem Valmieras kluba veikumiem.

MUMS VISIEM KOPĀ VAKARS JAU IZDEVIES! Valmieras Rotari kluba biedri kopā ar rotariešiem no Rīgas Rīdzenes, Cēsu, Gulbenes un Valkas klubiem vienojušies kopbildei Wolmar pagalmā vēl pirms kaislībām erudīcijas spēlē Zini! Mini! Uzzini!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru