Dodas pārgājienos un pēta ēdienkarti

- 16.Decembris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

«Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā» ir projekts, kura laikā vietējie un viesi var piedalīties apkārtni izzinošos pārgājienos un attālinātās lekcijās, kur zinoši speciālisti skaidro veselīga uztura būtību. 

«Projekts, kurā uzsvars ir likts uz veselības veicināšanas jautājumiem, Beverīnas novadā tiek realizēts kopš 2017. gada. Katrā posmā ir notikuši atšķirīgi pasākumi. Tie notikuši arī skolās un bērnudārzos. Bērni uztura speciālista vadībā mācījušies pagatavot veselīgus našķus, skolas bērni vingrojuši, tikušies ar fizioterapeitu. Pieaugušie nūjojuši un attālināti varējuši klausīties dažādas lekcijas. Pašlaik piedāvājam doties pārgājienos, bet janvārī plānoju, ka notiks vingrošanas nodarbības jaunajām māmiņām un grūtniecēm,» pastāstīja Valmieras novada pašvaldības Attīstības pārvaldes projektu vadības nodaļas projektu vadītāja Madara Ribozola.

Viens pārgājiens dabā aizvadīts, otrs vēl priekšā. Pirmais noticis Brenguļu pusē, tajā piedalījušies ne vien vietējie, bet arī valmierieši, limbažnieki un pat ciemiņi no Jēkabpils. Pārgājiena laikā noskaidrojies, ka viesi, apciemojot savējos mūspusē, vēlējušies ne vien palikt mājās, bet arī baudīt lauku vidi, aktīvi atpūšoties.

IZGLĪTOŠANA ir pārgājienu pievienotā vērtība. Pieredzējusī fitnesa trenere Rudīte Truce (priekšplānā) dalībniekiem stāsta par vidi, dabu, pagastu kultūrvēsturi, par kustību nozīmi cilvēka dzīvē, par veselīgu uzturu un labu domu nozīmi. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru