Diskutē par veselības aprūpes pieejamību

- 14.Februāris, 2017
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Izveido Vidzemes slimnīcu un pašvaldību pārstāvju darba grupu.

Pēc Valmieras pilsētas pašvaldības un Vidzemes slimnīcas iniciatīvas Vidzemes slimnīcā  tikās Vidzemes reģiona slimnīcu un to pārstāvēto pašvaldību — Valmieras, Cēsu, Smiltenes, Limbažu, Madonas, Alūksnes — vadītāji.

Tikšanās mērķis bija vienoties par darba grupas izveidi, kas izstrādātu stratēģiju iesniegšanai Veselības ministrijā par pieejamības nodrošināšanu un uzlabojumiem veselības aprūpē Vidzemes reģionā. Stratēģijā paredzēts definēt katrā slimnīcā  sniedzamos pakalpojumus  un slimnīcu līmeņus atbilstoši reālajai situācijai.

Sarunas laikā pašvaldību vadītāji ieskicēja novados esošo situāciju veselības aprūpes jomā, kā arī pārrunāja aktuālās problēmas. Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs atzina, ka Vidzemes slimnīca nodrošina plašāko veselības aprūpes pakalpojumu klāstu Vidzemes reģionā, kur medicīniskā palīdzība iespēju robežās tiek sniegta viskomplicētākajiem pacientiem.

«Darba grupas galvenais uzdevums ir sniegt priekšlikumus, kā nodrošināt pacientiem savlaicīgu un kvalitatīvu medicīnisko palīdzību Vidzemes reģionā atbilstoši slimnīcas līmenim,» uzsvēra U. Muskovs.

Pēc tikšanās slimnīcu un pašvaldību vadītāji vienojās par darba grupas izveidi, kuras pirmā tikšanās plānota jau februāra beigās.

PIE SARUNU GALDA Vidzemes reģiona slimnīcu un to pārstāvēto pašvaldību — Valmieras, Cēsu, Smiltenes, Limbažu, Madonas, Alūksnes — vadītāji. Foto no Vidzemes slimnīcas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru