Dāvanu laiks – ar izdomu un rosību

- 25.Novembris, 2022
Mājā un sētā
Laikrakstā

Klāt brīdis, kad arvien aktīvāk piedomājam par gada skaistāko svētku dāvanām. Saspringti gada nogales mēneši kā allaž ir arī ražotājiem, jo, gatavojoties dažādiem Ziemassvētku tirdziņiem, nepamet vēlme pēc iespējas radošāk pārsteigt pircējus un arī ar jaunumiem piesaistīt uzmanību savai produkcijai. 

Pēdējo gadu laikā platu soli dāvanu komplektu izveidē, iepakojuma noformējumā un dizainā ir spēruši arī Valmieras novada mājražotāji. Pērno Ziemassvētku tirdziņā Valmierā ne viens vien bija sarūpējis prieku dāvanu meklētājiem. Kas padomā šogad? Apvaicājām dažus vietējos uzņēmējus.

Primārais – klientu vēlmes

Pērn pēc svētkiem no vairākiem pircējiem dzirdējām pozitīvas atsauksmes par uzņēmēju Diānas un Jāņa Bauņu Naukšēnu vīna darītavas izveidotajiem un mūsdienīgi noformētajiem dāvanu komplektiem gan tirdziņos, gan arī uzņēmuma interneta veikalā. Vai šīs svētku sezonas dāvanas jau gatavas? Atbildi mums sniedza DIĀNA BAUNE: 

«Lai ar radošu izdomu piepildītu un noformētu dāvanu komplektus, izvēlēto produktu klāstu sadarbībā ar daudziem populāriem vietējiem ražotājiem pasūtām, atlasām un komplektējam jau laikus, jo rēķināmies, ka tas tomēr ir ļoti darbietilpīgs process. Visu gatavojam paši! Kā zinām, ko kopā ar mūsu uzņēmuma ražojumiem vēl ievietot dāvanu kārbās?

ASAIS PIPARS. Jurģis Pēteris Maniks. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru