Darbnīca, kur rada svētku sajūtu un pārsteiguma prieku

- 23.Decembris, 2022
Mājā un sētā
Laikrakstā

Par zīmola «Uzkūko» un Rencēnu kūku darbnīcas izveidotāju, mājražotāju ANETI ĀDAMSONI laikrakstā pirmo reizi vēstījām 2020. gadā, kad viņa toreizējā Burtnieku novada uzņēmējdarbības atbalsta konkursā «Ideja Burtnieku novadam», iesniedzot savu biznesa plānu par mājražošanas – meistarklases radīšanu, bija ieguvusi otro vietu un naudas prēmiju. Nominācijā Burtnieku novada mājražotājs – amatnieks Anetei tika «Uzņēmēju gada balva 2020».

Mājražotājiem Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir ļoti saspringts, jāsteidz realizēt klientu pasūtījumus un piepildīt ne vienu vien dāvanu komplektu. Kā svētkiem sākāt gatavoties savā Kūku darbnīcā, kas atrodas Rencēnu centrā, kultūras nama otrajā stāvā? Kā izdevās pārlaist kovida ierobežojumu laiku, ko darījāt, lai noturētos un turpinātu savu uzņēmējdarbību jomā, kas jums ir tīkama jau kopš bērnības?

Kovida laikā sākotnēji meistarklases notika maskās un attiecīgi ar noteiktu skaitu cilvēku uz kvadrātmetru. Pēc tam jau vairs nekas nenotika. Bet kūkas un kārumus tomēr turpināju gatavot, tikai mazākas pēc svara. Svinības notikt nevarēja, tomēr jubilāru bez kūkas neatstāja. To laimi sev «Uzkūko» klienti neliedza un tādā veidā ienesa svētku prieku savās mājās. 

Rudenī, kad kokiem nobirst lapas, parasti jau sāku domāt par Ziemassvētkiem. Oktobrī sākas plānošana un ideju ģenerēšana. Sagataves iegāde, aprēķini izejmateriāliem. Iepakojuma pasūtīšana. Novembrī jābūt pagatavotam paraugam Ziemassvētku piedāvājumam, lai varu skaisti nofotografēt un publicēt pēc valsts svētkiem, pirmajā adventē.

ANETE ĀDAMSONE: «Visiem novēlu veselību, mieru, drošību un mīļos sev blakus.» Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru