"Culimeta Baltics" klājas labi!

- 20.Decembris, 2022
Laikrakstā

Valmieras novadā 17. novembrī notika Gada balvas uzņēmējdarbībā 2022 pasākums, kurā galvenā balva – Gada uzņēmums 2022 – no svinību vietas Rūjienā atceļoja uz Valmieru, to ieguva SIA Culimeta Baltics. Tieši šajā sakarā Liesma viņnedēļ ciemojās šajā uzņēmumā. Ar visu iepazīstināja MĀRIS MĀRTIŅŠ LESIŅŠ, Culimeta Baltics valdes loceklis un izpilddirektors.

Liesma iepriekšējo reizi šajā uzņēmumā bija pirms krietniem desmit gadiem, tāpēc lasītājiem vērts atgādināt dažas lietas. No kurienes tāds interesants uzņēmuma nosaukums?

Uzņēmuma nosaukums nāk no mātes kompānijas Cuylits Holding, kuras īpašnieki Vācijā jau trešajā paaudzē ir divi brāļi – Vincent Alfons Henri Cuylits un Diederik Johan Karel Cuylits. Sākumā šis uzņēmums nodarbojās ar metālapstrādi, tāpēc ir Culimeta. Kompānija šobrīd nodarbojas tikai ar stikla šķiedras apstrādi, šo produkciju izmanto dažādām mašīnbūves nozarēm. Līdz ar to Culimeta Baltics nozīmē, ka esam piesaistīti Baltijas reģionam.

Tu vadi uzņēmumu kopš pirmās dienas. Kā pats esi mainījies un kas tev apkārt mainījies šajos gados?

Jā, mēs sākām 2006. gadā... Es ik pa laikam kolēģiem mēdzu stāstīt – ja es toreiz būtu zinājis, cik grūti visu būs izveidot un kādus šķēršļus šajā laikā nāksies pārvarēt, tad es nezin vai būtu toreiz piekritis nākt un šeit strādāt. Taču esmu ļoti gandarīts par šo laiku! Izaugsme bijusi ļoti dinamiska, viss mums gājis uz augšu, Culimeta Baltics bijusi liela pretimnākšana gan no mūsu īpašniekiem, gan no citām uzņēmuma meitaskompānijām. Viņi brauca pie mums sākumā, lai pamācītu, lai parādītu, kā darīt. Esmu ļoti gandarīts par to, ko esam mūsu uzņēmuma jau septiņpadsmitajā darbības gadā, tā sakot, sastrādājuši!

CEHĀ. Māris Mārtiņš Lesiņš pie tekstilēšanas iekārtas.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru