Bērnudārzā apgūst drošo internetu

- 23.Novembris, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Tehnoloģiju uzņēmums Tet īsteno sociālo iniciatīvu «Tet skoliņa bērniem», un skoliņas nodarbības nupat notikušas arī Valmierā, viesojoties pirmsskolas izglītības iestādē «Vālodzīte».

Par drošību internetā ar «Vālodzītes» audzēkņiem runāja jomas profesionāļi un arī bērnu iemīļotais lācēns Ričijs Rū, uzsverot, ka jaunākās digitālās dzīves dalībniekiem, un bieži tie ir bērni jau no 4 gadu vecuma, arī jāzina, kas ir drošība internetā un kāda ir atbildīga interneta lietošana. 

Kāpēc Tet un lācēns devās tieši uz Valmieru un «Vālodzīti»? 

Iniciatīvas laikā no šī gada 12. septembra līdz 4. oktobrim norisinājās pedagogu aptauja par bērnu digitālo drošību ar iespēju laimēt izzinoši izklaidējošu pasākumu bērniem (grupai vai klasei) savā mācību iestādē. Kopā tika izlozētas sešas izglītības iestādes Latvijā – no tām arī Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde «Vālodzīte».

JAUTRĀ ATMOSFĒRĀ «Vālodzītes» vecāko grupiņu bērni no Ričija Rū un viņa zinošajiem draugiem uzzināja, kā īsti internets darbojas, cik tas rada daudz aizraujošu iespēju, kā arī to, kāpēc tas jālieto atbildīgi. Publicitātes foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru