Atbalsta sporta entuziastus

- 16.Septembris, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Biedrība «Skudras spēka cilts» atbalsta jaunus cilvēkus, kuriem piemīt entuziasms un vēlme sasniegt augstākus rezultātus.

Bet ne tikai – biedrība cenšas aktivizēt arī nedaudz piemirstos vai ne tik populāros sporta veidus, kā, piemēram, šahu. 

Biedrības pārstāvis JURIS OŠIŅŠ stāsta: «Man vienmēr ir bijis nedaudz sarežģīti definēt biedrības mērķus, jo tā radās nedaudz spontānā veidā. Man bija iekšēja vēlme darīt ko vairāk, kādam arī vēlējos palīdzēt. Visu mūžu esmu bijis sportā – neskaitāmus gadus pavadīju stadionā, futbola laukumos, boksa klubā. Redzu tos jaunos sporta entuziastus, no kuriem plūst vēlme pilnveidoties, un ir daudz tādu, kam nav iespēju startēt lielajā sportā. Iemesli ir dažādi – nepietiek līdzekļu nepieciešamajam ekipējumam un sacensībām; izveidojusies kaut kādā ziņā psiholoģiskā barjera un nespēja sasniegt augstākus rezultātus. Tas notiek sistemātiski, bet reti kad tiek risināts. Jā, mēs dzīvojam valstī, kur ir iespējas trenēties arī bez maksas vai par salīdzinoši nelieliem līdzekļiem. Infrastruktūra ir pieejama, un tas ir labi.

PIE JAUNĀ TENISA GALDA Dāvis Strauts, Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības sporta virziena vadītājs un Juris Ošiņš. Foto no biedrības arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru