Ar "lazareti" Tartu nav variantu

- 3.Janvāris, 2023

29. decembrī Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti viesos Igaunijā aizvadīja spēli divas vienā, jo rezultāts pret Tartu komandu tika ieskaitīts gan Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas čempionāta, gan ENBL turnīra tabulā.

Jāteic, ka Vecā gada brīnums nenotika, jo ar krietni vien traumu paplucinātu sastāvu spēlējošie valmierieši nespēja konkurēt ar lieliski komplektēto mājinieku virknējumu, jau otro maču pēc kārtas ielaižot savā grozā vairāk nekā 100 punktus.

Tartu Ulikool/Maks&Moorits – Valmiera Glass/ViA 110:79 (14:26, 23:23, 19:28, 23:23)

Mūsējiem nespēlēja Gaks, Salenieks un arī iepriekšējā mačā ar kolēģu palīdzību malā noklibojušais Vaičūns, toties jau otro spēli pēc kārtas sevi labi apliecināja komandas jaunpienācējs Karl­sons. Pirmajā ceturtdaļā viesus iegāza zemā metienu precizitāte no spēles – tikai 4/18. Divpunktu metienos mājinieki bija labāki ar 7/12 pret 4/15. Rezultāts pēc 10 minūtēm likumsakarīgs – 14:26.

PATĪK LIDOT! Valmieriešu fiziski jaudīgākais uzbrucējs amerikānis Džastins Makkāls vislabprātāk bumbu pretinieku grozā triec no augšas. Jāņa Lārmaņa foto