Aizvadīta lielā domrade Valmierā

- 9.Novembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien, 4. novembrī, Valmierā norisinājās Lielā domrade, ko rīko Valmieras novada fonds (VNF). Lielajā domradē tika prezentētas Valmieras novada apkaimes vīzijas, lai vienotu vietējos iedzīvotājus tālākai gribai darboties kopā.

Savukārt dienas otrajā daļā ar saviem labajiem pieredzes stāstiem vietējo cilvēku iesaistīšanā un iniciatīvu īstenošanā iepazīstināja Kurzemes un Zemgales nevalstiskās organizācijas.

Sadarbībā ar novada pašvaldību Valmieras novada fonds jau trešo gadu rīko vietējo ideju apspriedes novada pagastos un pilsētās. Jānis Baiks, novada domes priekšsēdētājs, pateicās, ka novadnieki ir aktīvi, jo no pašu pieredzes ir redzams, ka vislabākās idejas rodas un īstenojas tur, kur ir pašiniciatīva! «Nebaidieties sapņot, jo sapņi var īstenoties!» uzsvēra domes priekšsēdētājs, norādot, ka iesāktās tradīcijas ir jāturpina, un rosināja novada iedzīvotājus līdzdarboties arvien aktīvāk, jo «tikai kopīgi varam īstenot brīnišķīgas idejas!».

AR PIEREDZES STĀSTU dalījās arī Kristīne Kode un Videga Strautniece no Lauku partnerības «Lielupe». Fonā – domražu idejas no apvienībām. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru