Aiz ķēķa durvīm

- 3.Aprīlis, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Radoši priekšnesumi izglītības iestāžu darbinieku izpildījumā – tas viss notika kādā vakarā jautrā pasākumā, kura nosaukums arī bija «Aiz ķēķa durvīm». 

Skolotājs katru dienu ir uz skatuves, un viņa skatuve ir klases priekša, kur pēc iespējas atraktīvi, radoši, interesanti tiek runāts ar skolēniem, taču tikšanās svētku reizē ir brīdis, kad izglītības iestādē strādājošie nāk uz skatuves, bet ir savējo vidū, lai novērtētu otra radošumu, atpūstos un smietos. 

«Radošums izpaudās par visiem simts! Dejas, dziesmas un pat spēle uz kannām un pannām, jo katra iestāde, kas pasākumā piedalījās, ļoti bija piestrādājusi, lai priekšnesums ir interesants, divu pat līdzīgu nebija. Jā, tēli gan atkārtojās, nu, ministre Čakšas kundze tika spēlēta pat divreiz,» priecājoties par iespēju būt kopā ar kolēģiem radošajā saietā, sacīja Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) Valmieras novada arodorganizācijas vadītāja Zinta Irbe.

STAIPA ALGU pa labi un kreisi. Burtnieku Ausekļa pamatskolas radošais kolektīvs runāja un dejoja, un rādīja, cik labi būtu, ja Kariņš, Čakša un darba alga būtu vienisprātis, ka skolotāja darbs ir ne tikai labi atalgojams, bet augstu vērtējams. Priekšnesumam 1. vieta un skatītāju balva. Foto no pasākuma arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru