Zinību dienā aicinām Valmierā satikt Dr. Klaunu un piedalīties zibakcijā

- 1.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

1. septembrī plkst. 11 pie Valmieras Kultūras centra norisināsies jautra zibakcija, kas būs veltīta dakteru klaunu labdarības velomaratonam. Par godu labdarības biedrības «Dr.Klauns» 10 gadu jubilejai, dakteris klauns Jānis Taukulis jeb Dr. Jaukulis veic iespaidīgu velomaratonu 2000 kilometru garumā, viens pats apceļojot visu Latviju un apciemojot 10 pilsētas!

Jānis un dakteri klauni aicina satikties Valmierā, lai kopā veiktu izaicinājumu – uzliksim sarkanos klaunu degunus un kopā nofotografēsimies. Iespējams, tieši Valmierā taps bilde ar visvairāk cilvēkiem ar sarkanajiem klaunu deguniem. Klauna degunu ir iespējams iegādāties Rimi veikalos, un visi ienākumi tiek novirzīti dakteru klaunu darbības atbalstam.

Uz tikšanos 1. septembrī plkst. 11 pie Valmieras Kultūras centra, lai piedalītos zibakcijā un atbalstītu dakterus klaunus! Aicinām apmeklētājus pievienoties arī ar velosipēdiem un pāris kilometrus pavadīt Dr. Jaukuli uz nākamo pilsētu. Velomaratons norisinās, lai parādītu, cik daudz mūsu valstī ir dakteru klaunu, un atgādinātu par lielo un svarīgo darbu, ko viņi veic ikdienā, atbalstot mazos pacientus Latvijas slimnīcās. Arī Vidzemes slimnīcā aktīvi darbojas dakteri klauni – sniedz bērniem, viņu vecākiem un personālam emocionālu atbalstu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru