Viss pjedestāls valsts čempionātā

- 11.Jūnijs, 2014
Sports
Laikrakstā

Divas dienas Valmierā airēšanas trasē Krāces notika Latvijas Republikas atklātais čempionāts airēšanas slalomā. Piedalījās spēcīgākie Latvijas, Lietuvas un Igaunijas slalomisti, kā arī bērnu un jauniešu airētāju un viņu treneru grupa no Sanktpēterburgas Krievijā. Teicamus panākumus valsts čempionātā izcīnīja Valmieras airētāji.

Ūdens līmenis Gaujā jau ir tik zems kā citu gadu jūlija beigās, augusta sākumā, tādēļ sportistus nepriecēja atraktīvi viļņi un pavasarīgs straumes ātrums. Salīdzinoši triviālā distance prasīja spēku un ātruma izturību, mazāk pieredzes un straujūdens prakses.

Sievietēm K-1 laivu klasē galvenā cīņa par uzvaru izvērtās starp Sanktpēterburgas jauniešu komandas un Valmieras BSS trenerēm un BSS Rīdzene pārstāvēm. Pēc kvalifikācijas sacensībām līderes pozīcijā izvirzās Natālija Rogova no Sanktpēterburgas, otrā mūsu Antra Limbēna, bet trešā — rīdziniece Juta Murziņa. Tomēr rezultāti pirmajām sešām dalībniecēm tik blīvi, ka jebkura no viņām var pretendēt uz uzvaru Latvijas čempionātā. Pusfināla braucieni to apstiprināja, un līderu trijnieks būtiski mainījās — vadībā Tatjana Grigorjeva no lielpilsētas Ņevas krastos, trijniekā arī Kamile Petrauskaite no Kauņas. Finālbraucieni ļoti nervozi, satraukuma un emociju pilni. Vadošās trīs dalībnieces iekļāvās 1,3 sekunžu intervālā, bet otrās vietas ieguvēju no uzvarētājas šķīra vien 0,03 sekundes. Laimīgā uzvarētāja ir Natālija, bet sprīdi aiz viņas finišēja Antra. Valmieras BSS trenere savai bagātajai sporta uzvaru bagāžai pievienojusi vēl vienu panākumu.

RITVARS CELMIŅŠ. LR 2014. gada čempions K-1 laivu klasē.Jāņa Dziļuma foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru