Vēl viens solis augšup – "Valmierai" sudrabs

- 12.Novembris, 2021
Sports
Laikrakstā

Tik tuvu uzvarai Latvijas futbola virslīgā kā šogad Valmiera FC nav stāvējusi nekad. Čempionu tituls starp RFS futbola klubu no Rīgas un Tamaza Pertijas vadītajiem futbolistiem izšķīrās tikai pašā pēdējā turnīra kārtā – 28. pēc skaita, kas notika aizvadītajā svētdienā.

Lai to droši izcīnītu, RFS bija nepieciešama uzvara pār BFC Daugavpils, ko viņi arī sekmīgi paveica, tādējādi mūsu novadu pārstāvošais klubs ierindojās otrajā vietā – augstākajā visu 25 kluba pastāvēšanas gadu laikā.

Kopš atgriešanās Latvijas futbola virslīgā Valmieras komanda katru nākamo sezonu tās finišā pratusi ieņemt par vietu augstāk – tā 2018. gadā, noslīcinot pirmos kucēnus, palikām 8. vietā, 2019. gadā jau klauvējām pie labāko trijnieka, ieņemdami 4. vietu, bet pērn līksmojām par pirmajām nopelnītajām godalgām bronzas izskatā. Šī gada sudrabs ir sasniegts, pateicoties mērķtiecīgam darbam, kas ieguldīts visu šo pēdējo gadu laikā.

«Vēlos pateikties ikvienam no klubā strādājošajiem – treneriem, futbolistiem, ļoti spēcīgu sezonu esam aizvadījuši. Šis ir katra tā cilvēka nopelns, kurš atrodas mūsu klubā,» teic Valmieras komandas galvenais treneris Tamazs Pertija. «Esmu ļoti gandarīts par šo sperto soli uz priekšu, par to, ka esam vēl pielikuši savā izaugsmē.

VALMIERA FC pēc sezonas pēdējā mača Skonto stadionā.  J. Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru