Valmierietes pasaules čempionātā dambretē

- 5.Septembris, 2017
Sports
Laikrakstā

Valmieras Pārgaujas sākumskolas 6. klases skolnieces Grieta Laizāne un Melānija Skutāne no 26. augusta līdz 2. septembrim Bulgārijā piedalījās Pasaules Jaunatnes čempionātā 64 lauciņu dambretē. 14 valstu konkurencē kopvērtējumā Latvijas komanda izcīnīja 5.vietu.

Zēni un meitenes pret citu valstu talantīgākajiem jauniešiem spēlēja atsevišķi sešās vecuma grupās. 2004. — 2006. g. dzimušo grupā Melānijai Skutānei bija sešas uzvaras un trīs neizšķirti, Grietai Laizānei — piecas uzvaras un divi neizšķirti. Individuāli augstākā 19. vieta Grietai Laizānei bija čempionāta sacensībās ar klasisko laika kontroli (45 min. + 10 sek. par gājienu katram uz partiju), bet Melānijai Skutānei 19. vieta — čempionāta sacensībās ātrajā dambretē (7 min. + 5 sek. par gājienu).

Paldies Valmieras pašvaldībai un Valmieras Pārgaujas sākumskolas direktoram par atbalstu meiteņu dalībai Pasaules Jaunatnes čempionātā un prāta spēļu attīstībai kopumā! Paldies Vilnim Laizānam, kas pavadīja meitenes tālajā ceļā, kā arī abu meiteņu ģimenēm par brauciena līdzfinansēšanu!

Ar jaunā mācību gada sākumu ir iesākusies arī dambretes sacensību sezona. Valmieras Jaunatnes dienu kausu izcīņas finālsacensības 64 lauciņu dambretē notiks Valmieras Viestura vidusskolā — 2. klasēm 18.09. pl. 13:30, 3. — 4. klasēm 25.09. pl. 14:30, 5. — 9. klasēm 15.09. pl. 14:30. Informācija arī www.prataspeles.1w.lv.

BULGĀRIJĀ. Melānija Skutāne (no kreisās) un Grieta Laizāne Pasaules Jaunatnes čempionātā. Viļņa Laizāna foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru