Valmierietēm uzvara Latvijas čempionātā

23.Februāris, 2017

Pagājušās nedēļas nogalē Salaspils sporta namā norisinājās Latvijas čempionāts frisbijā telpās, kurā vīriešu divīzijā par čempioniem trešo gadu pēc kārtas kļuva mājinieki Salaspils WT. Sieviešu komandu konkurencē pirmo reizi Latvijas frisbija vēsturē čempionu kauss aizceļoja uz Valmieru.

Vīriešu finālā tikās Salaspils WT un Rīgas Hardcore Ultimate. Šajā spēlē veiksmīgāki izrādījās mājinieki, uzvarot pretiniekus ar 14:12. Šis ir jau trešais Salaspils WT čempionu tituls pēc kārtas, kā arī piektais pēdējo sešu gadu laikā.

Sieviešu divīzijas finālā tikās pērnā gada čempione Ogres Moments un Valmiera, kas līdz šim nebija tikusi tālāk par Latvijas čempionāta telpās pusfinālu. Spēle sākās līdzīgi, abām komandām apmainoties ar sekmīgiem uzbrukumiem, līdz pie rezultāta 2:2 vadību spēlē pārņēma Valmiera (3:2). Pirmā puslaika turpinājumā spēle ritēja punkts punktā, valmierietēm izvirzoties vadībā un Momenta meitenēm rezultātu izlīdzinot. Puslaika pārtraukumā ar minimālu pārsvaru vadībā atradās Valmieras meitenes (8:7). Spēlei atsākoties, izcilu sniegumu demonstrēja Valmiera, kas spēja gūt trīs bezatbildes punktus, palielinot rezultātu starpību (11:7). Turpinājumā Moments spēja izlīdzināt spēles gaitu, bet izlieto ūdeni sasmelt vairs neizdevās — pirmo reizi Latvijas Frisbija čempionāta ceļojošo kausu izcīnīja Valmiera (15:10).

Trešo vietu vīriešu konkurencē ieguva Flying Worms, bet sieviešu — KCN Rīga. Valmieras puišu komanda ierindojās 6. vietā.

VALMIERIETES. Valsts labākās telpu frisbijistes.