Valmieriešu uzvara Jāņa Daliņa stadionā

- 22.Marts, 2022

12. martā Valmierā norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu-senioru savienības 59. sporta spēles vieglatlētikā telpās. Mājinieki ar lepnumu sagaidīja viesus no 29 pašvaldībām J. Daliņa stadiona viegl­atlētikas manēžā.

Pirmie spēkiem mērojās sprinteri 60 m distancē. Kamēr kungi 90 gadu vecumā uzvelk čības un iekārtojas pie televizora ekrāniem, mūsu možais Elmārs Gulbis 93 gadu vecumā eleganti izgāja uz starta un, pieveicot distanci 28,10 s, izcīnīja 2. vietu. Sudraba medaļas izcīnīja Aleksejs Koziņecs V80 grupā ar rezultātu 10,78 s, Normunds Bucenieks V60 grupā ar rezultātu 9,52 s, Māris Jirgensons V55 grupā ar 8,41 s. Pirmo vietu V35 grupā ar 7,51 s šajā distancē izcīnīja Sandis Sabājevs,  un valmieriešu zelta medaļu maisam gals bija vaļā.

Spožākā kaluma medaļas kopējam godalgu pūram pievienoja valmierieši lodes grūšanas sektorā. Marta Ādamsone, kuru jau divus gadus neviena no pasaules lodes grūdējām S80 grupā nav spējusi nostumt no pjedestāla augstākā pakāpiena, arī Valmierā bija nepārspējama. Tuvāko sekotāju Marta pārspēja par 2 metriem un ar rezultātu 9,05 m bija labākā savā grupā. Viņas paraugam sekoja Ilona Apele, kura ar 9,51 m bija labākā S45 grupā, un Iveta Grunte-Dinsberga, kura ar  9,38 m uzvarēja S40 grupā.

MŪSU VIEGLATLĒTIKAS VETERĀNI Valmieras novada sporta laureātu godināšanas ceremonijā. Uģa Brālēna foto