Valmierieši vēlreiz uzveic Skonto FC

- 16.Septembris, 2016

Komanda.lv Latvijas futbola 1. līgas čempionāta 21. kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS otrdien Rīgā tikās ar vairākkārtējiem Latvijas čempioniem futbolā Skonto FC, un līdzīgi kā pirmajā abu komandu tikšanās reizē turnīra pirmajā aplī Valmierā (3:0) arī šoreiz pie uzvaras tika valmierieši — 1:0 (0:0). Šo spēli gan bija paredzēts izspēlēt 3. septembrī, bet pēc Skonto lūguma sakarā ar vairāku spēlētāju dalību Latvijas jauniešu izlasēs tā tika pārnesta uz vēlāku laiku.

Spēle RTU stadionā darba dienas vakarā izvērtās visai dramatiska, galvenokārt cīņas apkalpojošo tiesnešu lēmumu dēļ. Visneapmierinātākie ar soģa darbībām pilnīgi noteikti palika skontieši, kuri spēles pašā galotnē pēc valmieriešu vārtsarga Elvja Arnava kļūdas guva vārtus, taču par pašu pārkāpumu sprīdi iepriekš tika sodīti, un vārti līdz ar to netika ieskaitīti. Līdzīgs moments bija arī viesiem, kad spēles pirmajā puslaikā Mārcis Ērglis raidīja bumbu vārtos, taču sānu tiesnesis šajā situācijā tika saskatījis aizmugures stāvokli.

Vienīgos vārtus spēles 69. minūtē pēc rikošeta guva Valmiera Glass FK/BSS pussargs Bruno Bērziņš.

Arī nākamo čempionāta spēli Valmieras futbolisti izspēlēs Rīgā, turpat RTU stadionā — šosvētdien, pl. 17 pret RTU FC.

Valmiera Glass FK/BSS — Skonto FC 1:0 (0:0)

Vārti: B. Bērziņš 69’

Brīdinājumi: Ozols 63’ — Borovikovs 27’, Ivanovs 79’, Morozs 82’

Sastāvi: Arnavs (v.), Sietiņsons, Lācis, Ģērmanis (68’ Dubro), Jaunzems (88’ Jākabsons), B. Bērziņš, Pallo, Veinbergs (73’ Cipe), Ērglis (k.), Miķelsons, U. Bērziņš (84’ Lūsiņš) — Vaņins (v.), Borovikovs, Balodis (k.), Soloveičiks, Petuhovs, Morozs, Jankovskis, Šekers (46’ Vilcāns (83’ Hudihs)), Ivanovs, Rimkus, Krivošeja.

Spēles tiesnesis: Artis Ķēniņš

SPĒLES KARSTUMĀ. Cīņā ar skontieti valmieriešu uzbrucējs Kristers Lūsiņš. Jura Gūtmaņa foto