Valmierieši un medaļas Bauskā

- 28.Jūnijs, 2022

18. un 19. jūnijā stiprie valmierieši piedalījās Latvijas pašvaldību sporta veterānu-senioru 59. sporta spēļu finālsacensībās Bauskā. Kaut arī šosezon vairāki mūsu sportisti spiesti palikt mājās, lai ārstētu traumas, ierindā esošie sportisti vecumā no 35 līdz 93 gadiem apņēmīgi devās cīņās par medaļām.

Sacensības uzsāka skaistākās sprinta distances – 100 m skrējēji, un valmierieši izcīnīja spožu medaļu birumu. 80+ grupā uzvarēja Aleksejs Koziņecs ar rezultātu 17,73 s, 35+ grupā ātrākais Sandis Sabājevs ar rezultātu 12,05 s, sudraba medaļu izcīnīja paraugs citiem Elmārs Gulbis 90+ grupā ar rezultātu 44,66 s, Māris Jirgensons 55+ grupā ar rezultātu 13,83 s, bet bronzas medaļa sacensību debitantam Aināram Rencim 60+ grupā ar rezultātu 16,7 s. Garā sprinta – 400 m distancē A. Koziņecs izcīnīja vēl vienu zelta medaļu ar rezultātu 1:41,90 min., Ainārs Rencis nopelnīja sudraba medaļu ar rezultātu 1:19,53 min. un Ē. Melkurtam bronza 55+ grupā ar rezultātu 1:16,23 min. Vēlāk A. Rencis pieveica arī 1500 m distanci un izcīnīja sudraba medaļu ar rezultātu 6:39,0 min.

Lodes grūšanas sektorā labākā starp savām vienaudzēm 80+ grupā mūsu nepārspējamā Marta Ādamsone ar rezultātu 8,74 m, vīru konkurencē E. Gulbis lodi raidīja 4,43 m tālu un izcīnīja sudraba medaļu, bet Jānis Markevics 35+ grupā uzvarēja ar rezultātu 11,55 m.