Valmierieši sarūgtina tukumniekus

27.Maijs, 2022

Optibet virslīgas 15. kārtas spēlē Valmiera FC viesos ar rezultātu 3:0 izcīnīja uzvaru pret Tukums 2000/Telms komandu, pagarinot savu uzvaru sēriju līdz 11 pēc kārtas.

Jau no pirmajām minūtēm Valmiera FC komanda devās uzbrukumā, ne mirkli neminstinoties, cerībā uz ātriem vārtiem, lai tālāk spēles gaitu pakārtotu pēc saviem ieskatiem. Izdevību bija daudz, viena no spilgtākajām Lukam Silagadzem, kurš sita no tuvas distances, šķietami tukšā vārtu tīklā, tomēr pēkšņi sitiens tika bloķēts, un pirmais vārtu guvums bija jāatliek.

Komandas kapteinis Raimonds Krollis bija tas, kurš panāca 1:0 – spēles 22. minūtē bumba nokļuva pie Kroļļa, kurš nevilcinoties raidīja to garām pretinieku vārtsargam un deva iemeslu gavilēt savas komandas atbalstītājiem. Nospiedošs pārsvars līdz pat puslaika beigām ar retu Tukuma spēlētāju uzbrukumu, tomēr nekā pārāk bīstama, un rezultāts palika nemainīgs.