Valmierieši sagrauj Rakveres Tarvas

16.Decembris, 2016

Trešdien mūsu basketbolisti Triobet BBL čempionāta B grupas spēlē izbraukumā Rakverē neatstāja nekādus variantus mājiniekiem, izcīnot uzvaru ar 31 punkta pārsvaru! Mūsējiem tas bija sestais panākums astoņās spēlēs.

Tarvas – Valmiera/ORDO 74:105 (16:27, 21:30, 13:31, 24:17)

Viesiem ierindā bija visi šobrīd spēlēt gatavie basketbolisti, malā palika vien Kārlis un jaunieguvums Mičels. Rakveres grozi bija ļoti labvēlīgi valmieriešu metieniem (divpunkti 78%), tāpēc jau visai ātri kļuva skaidrs, ka igauņiem cerēt uz panākumu nenākas. Pozicionālā basketbolā viesi labi izmantoja brīvu metienu iespējas, un tikai epizodiski sparīgā cīņa par bumbām zem groziem paglāba mājiniekus no vēl lielākas sagrāves.

Pēc Bērziņa 2+3 gājiena jau 5. minūtē viesu pārsvars sasniedza divciparu skaitli — 18:6! Ceturtdaļu pabeidza Laksa — 27:16. Tikai 14. minūtē igauņiem pēc Posta 2/2 no soda līnijas izdevās pievilkt līdz 5 punktu deficītam (27:32), tomēr jau pirmā puslaika pēdējā minūtē Kauča ar trejaci pirmoreiz mūsējo pārsvaru palielināja līdz 20 punktiem — 57:37.

Pēc pārtraukuma viesi apgriezienus nesamazināja, un jau 26. minūtē Mālmanis ar 2+1 gājienu sasniedza 30 punktu pārsvaru — 71:41. Trešās ceturtdaļas finišā Laksa ar 2+3 gājienu panāca maksimālo, 28 punkti,  pārsvaru valmieriešiem — 88:50!

KAPTEINIS RĀDA PIEMĒRU. Trešdienas mačā Rakverē viens no labākajiem viesu rindās bija Valmieras/ORDO kapteinis Artūrs Bērziņš (ar bumbu). Edgara Vaivada foto